fbpx
menu Domov

Funky Time

Renáta Čonková

Renáta Čonková je slovenská speváčka s výnimočným hlasom. V roku 2008 nahrala svoj debutový CD album s názvom: Renáta pre vydavateľstvo Forza Music. Najznámejším hitom tohto albumu bola pieseň Padá dážď. Tá sa aj najviac objavovala v playlistoch rádií a hudobných TV staníc (Musicbox, TV Óčko).

Už v roku 2007 zaujala Renáta Čonková divákov v speváckej súťaži Slovenskej televízie:  Môj najmilší hit a obsadila bronzovú pozíciu.

Neskôr sa tiež predstavila v národnom kole Eurovision Song Contest 2010 na Slovensku s piesňou Dúha. Dosiahla s ňou veľký ohlas u nás i v zahraničí, ale k postupu do finále jej chýbalo 0,2 % diváckych hlasov.                                         

Renáta Čonková to tiež skúsila v uznávanej súťaži The Voice – Hlas Československa v roku 2012 (TV Markíza a TV NOVA) a obdiv si získala u divákov na Slovensku i v Čechách ako členka v tíme coacha Rytmusa.

Renáta Čonková má za sebou mnoho úspešných gala vystúpení v európskych krajinách ako napríklad: Nemecko, Rakúsko či Švajčiarsko.

Aktuálne Renáta pripravuje piesne pre svoj nový album. V júni 2020 nahrala nový singel: Funky Time z autorskej dielne: Emil Čonka (hudba) a Pavol Kubica (text). K skladbe bol nakrútený tanečný videoklip a pieseň bude oficiálne vydaná ako singel vo vydavateľstve Bryndák Records 3.júla 2020.

Na september tohto roka má vydavateľstvo v pláne vydať druhý singel “Funky Time“ ešte v extended verzii a dvoch remixoch od slovenského DJ-a JOHNA HABBSA a známeho španielského DJ-a.

  • play_circle_filled

    01. Mad World (Radio Edit)

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play