fbpx
menu Domov

Sensereal sú slovenskí špecialisti na elektronický tanečný zvuk z mesta Poprad, ktorí vytvorili v roku 2018 zaujímavú pieseň v štýle funky house.

V lete roku 2018 sa stretli so zakladateľom hudobného vydavateľstva Bryndák Records, s.r.o. Vladimírom Bryndákom, ktorý prejavil o túto pieseň veľký záujem a dohodol sa so Zdenom Čepem a Martinom Martinkovičom (Sensoreal), že nájde vokalistku k tejto nahrávke. Prvá voľba bola na speváčku Tinu Kay, ktorá žije vo Fínsku, ale ona spoluprácu odmietla. Ako hlavný dôvod uviedla, že tento žáner nevie precítiť a tak jej výkon by nebol na sto percent.

Výber pokračoval ďalej a naši známi DJ-i a producenti Drozďo & Demex doporučila speváčku menom Lea Danis z Bratislavy. Veľkou výhodou tejto speváčky je fakt, že má skúsenosti zo známych nahrávacích štúdií v Európe (Holandsko, Belgicko). Táto ambiciózna a talentovaná speváčka Lea Danis sa rozhodla prijať túto výzvu a napísať tiež text tejto piesne. Nový singel má názov Dizzy a je to výsledok zaujímavej spolupráce Sensoreal so speváčkou Leou Danis.

Veríme, že sa vám táto nová pieseň bude páčiť.

Viac keyboard_arrow_down Menej keyboard_arrow_up
 • play_circle_filled

  01. Sensoreal feat. Lea Danis - Dizzy (Radio Mix)

  add_shopping_cart
 • play_circle_filled

  02. Sensoreal feat. Lea Danis - Dizzy (Extended Mix)

  add_shopping_cart
 • play_circle_filled

  01. Rise Up (Radio Version)

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play