fbpx
menu Domov

Elles

La Crême

LA CRÊME je producent elektro hudby. La CRÊME dal príležitosť deviatim talentovaným spevákom z rôznych prostredí, a dal im na výber zo štýlov electro / house, aby napísali a predstavili melodické a vokálne línie, ktoré sa stanú podstatou albumu “Elles”.

Talentované speváčky sa volajú Atëna, Audrey, Eden Martin, Ladybird, Laurène, Matild, Sarah, Vita Levina a Yseult. Spomedzi všetkých účinkujúcich na albume “Elles” určite spoznáte finalistku New Star (Sezóna 10) Yseult: speváčka so skvelým hlasom a dušou skupiny DEEP HOUSE “Soldiers Of Twilight; Ladybird: alebo tá, ktorá dala MUTTONHEADS hlas “Trust You Again“ a “Snow White (Alive)“; Eden Martin a iní. Známi speváci alebo objavujúce sa nové mená, ktoré objavíte, Vás očaria svojou jemnosťou, hravosťou, nevyváženosťou, melanchóliu alebo dokonca vynaliezavosťou. Toľko rôznych osobností, vďaka ktorým album má svoju skutočnú úplnosť.

Z týchto spoluprác vzišiel projekt “Elles“, ktorý ponúka 11 titulov interpretovaných v jazyku básnika Voltaira. Album “Elles“, pretože u La CRÊMEHO žena vyhráva, vás zavedie na okraj francúzskeho šanzónu, popu a house-u, s čerstvosťou a eleganciou.

  • play_circle_filled

    01. Rise Up (Radio Version)

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play