fbpx
menu Domov

Merciii

Fabrizio & John Diaz

FABRIZIO je francúzsko-portugalský spevák a skladateľ.

Tento citlivý a tvorivý chlapec sa narodil v roku 1988 a vždy preukazoval svoj talent. Vďaka africkému a portugalskému pôvodu sa z tejto zmesi kultúr stala postava s neporovnateľnou identitou, ktorá je špecifická pre jeho obľúbené rytmy a pre svoju minulosť.

Jeho láska k hudbe sa začala formovať potom, čo bol vybraný ako hudobník v Luso-francúzskom hudobnom orchestri ako hudobník a spevák.

V roku 2010 vydal svoj prvý album s názvom “Por Ti“, ktorý sa predáva v portugalsky hovoriacich krajinách.

Romantický a citlivý FABRIZIO podporil svoju kariéru  už v roku 2012, v ktorom vydal prvé EP (limitovaná edícia), “Reggaeton do Amor“, jeho hlavným cieľom bolo propagovať umenie speváka.

V roku 2016 vytvoril FABRIZIO nový koncept, inovatívny nápad pre exkluzívny 10-skladbový album s názvom “Mudanças“, ktorý sám zložil.

V roku 2017 FABRIZIO vyprodukoval nový singel s názvom “Teu amor“ pre portugalskú enklávu a niekoľko latinských titulov pre medzinárodné kompilácie.

FABRIZIO vyčajne prezývaný „Emigrant“ od svojich začiatkov čerpá z latino – urban žánrov.

Rok 2020 je pre FABRIZIO rokom veľkého obratu, zaznamenáva svoj prvý francúzsky titul, ktorý produkoval Portugalčan JOHN DIAZ.

FABRIZIO poznal DJ-a JOHNA DIAZA už viac ako desať rokov, ale títo dvaja nikdy spolu nespolupracovali.

Stretli sa na večierku a od vtedy sa navzájom podporovali a vymieňali si odborné rady.

JOHN DIAZ je uznávaný DJ vo svojej rodnej krajine, jeho cieľom však bolo vždy exportovať svoje hudobné diela do celého sveta.

Január 2020, keď sa FABRIZIO pripravuje na premiéru klipu, jednej zo svojich posledných skladieb. John Diaz mu dá vypočuť svoju produkciu a FABRIZIO okamžite začne písať texty.

A v tomto momente sa zrodila skladba “Merciii“, pôvodný projekt FABRIZIO opustil, aby JOHNOVI DIAZOVI poskytol príležitosť konečne realizovať ich prvý spoločný titul a nahradil projekt pôvodne plánovaný so spevákom z Miami.

  • play_circle_filled

    01. Mad World (Radio Edit)

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play