fbpx
menu Domov

[ITA]

Biografia


RAF MARCHESINI je vďaka svojmu originálnemu a nezameniteľnému štýlu jedným z najznámejších a najoceňovanejších talianskych DJ-ov a hudobných producentov.

Začínal v 90. rokoch v jeho bydlisku vo Verone, kedy zaujal verejnosť svojím eklektickým prejavom v najlepších kluboch v Taliansku a Európe, spolupracujúc s veľkými menami ako Axwell, Sebastian Ingrosso, Erick Morillo.

V roku 1997 RAF MARCHESINI tiež začal pracovať ako producent, aranžér a skladateľ a stal sa súčasťou tímu Media Records, s ktorým realizoval mnoho projektov vrátane Brahamy „Future Love“ s Paolom Sandrinim a Maurom Picottom.

V rokoch 1999 až 2004 spolupracoval s niekoľkými nahrávacími štúdiami produkujúcimi produkciu a remixy pre vydavateľstvá ako Time, Do It Yourself, Saifam, New Music, Hitland, ako aj s jednotlivcami významných umelcov ako Tony Di Bart, Carolina Marquez, Hard In Tango, Popstitute, Mario Più.

V roku 2004 začal zaujímavú spoluprácu s labelom Saifam, s ktorým dosiahol veľké úspechy v nasledujúcich rokoch: Lanfranchi & Marchesini “Boys And Girls”, Desaparecidos “Ibiza” a “Fiesta Loca”, Ocean’s Four feat. Adam Clay “Beautiful Life”, Frankie Gada vs Raf Marchesini “Rockstar”, aby sme vymenovali aspoň niektoré.

V roku 2009 inauguroval svoje nahrávacie štúdio, v ktorom produkoval úspešné tituly ako Raf Marchesini a Max B “Faraò” a Fedo, Camurri & Marchesini “Babylon”, ktoré sa dostali na vrchol talianskych tanečných hitparád a v ďalších európskych krajinách.

RAF MARCHESINI je tiež známy ako remixér a mnohé jeho diela sa stali medzinárodnými hitmi, napríklad remixy vyrobené pre: Desaparecidos, RIO, DJ Antoine, Alexandra Stan, Datura, Lucenzo, Big Ali, Alex Gaudino, Cristian Marchi, Rudeejay, Andrea Paci feat. Michelle Weeks, Gubellini & Pain, Nicola Fasano, Loco Tribal, 2 Nobody a mnoho ďalších.

Jeho diela sú publikované po celom svete v prestížnych vydavateľstvách ako Spinnin ‘, Ultra, Ministry of Sound, Universal, Hed Kandi, Avex, Pacha a podporované špičkovými DJ-mi ako David Guetta, Bob Sinclar, Gregor Salto.

V roku 2009 získal Cenu Nightstar ako najlepší taliansky producent na pláži Papeete v Milane Marittima.

Od roku 2019 je oficiálnym DJ-om SUBURBIE, historickej značky v Taliansku, ktorá sa dnes stala inovatívnym formátom: migrujúcou párty s najlepšími Mc a tanečníkmi, žiadaná v najlepších tanečných kluboch v Taliansku.

 

 

VideoklipySOCIÁLNE SIETE


Booking kontakt

Label: Bryndák Records

Email: info@bryndakrecords.com
  • play_circle_filled

    01. Rise Up (Radio Version)

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play