fbpx
menu Domov

Nitra [SK]

Biografia


Producenti, DJ-i, muzikanti, a milovníci elektornickej hudby. To všetko je Mervic. Umelci pochádzajúci z Nitry. Muzika je ich vášňou už od útleho veku. Vždy keď sa dá, sú zavretí v štúdiu a produkujú. Prvý krát si spolu sadli v 14-tich rokoch a už od vtedy spolu zdieľajú vášen pre hudbu. Zo dňa na deň, z roka na rok sa stále viac a viac zdokonalovali. Zlepšovali si techniku a hľadali svoj štýl. Zistili, že sa najlepšie cítia v Tropical House-e, Chillout-e, ale milujú vytvárať aj Bass House a Moombahton. V 21 rokoch sa rozhodli ísť do toho naplno a vytvorili sprojekt Mervic. Jeho hudbu sa chcú dostať medzi ľudí a šíriť medzi nimi radosť z hudby.

Základné informácie

Meno: Dominik Štank
Umelecké meno: Mervic
Narodenie: 4. 12. 1996 Nitra
Povolanie: grafik
Žáner: Tropical House, Moombahton, Bass House, Bounce
Hrá na nástroje: Gitara
Roky pôsobenia: profesionálne-1,5 roka (amatérsky 9)

Meno: Brian Németh
Umelecké meno: Mervic
Narodenie: 15. 5. 1997 Nitra
Povolanie: elektrotechnik
Žáner: Bass House, Bigroom, G-House, Future House
Hrá na nástroje: klavír
Roky pôsobenia: profesionálne-1,5 roka (amatérsky 9)

Vydavateľstvo: Bryndák Records

Súvisiace články:

Vplyvy:

Na ich tvorbu, produkciu a všetko čo s tým súvisí najviac vplývala vášeň k hudbe, chcenie dostať ich hudbu medzi ľudí a baviť ich ňou.

Single:

Zatiaľ ešte nemajú žiadnu skladbu oficiálne vydanú, avšak na ich Instagrame dávali niekoľko teaserov ako napríklad Taking Over, ktorého teaser zavesili aj na ich YT kanál, New Generatin, I Am Done a pod. Samozrejme majú rozrobené nespočetné množstvo trackov ktoré nemajú meno a svet ich ešte nepočul.

Videoklipy:

Zatial iba jeden, ktorý si vytvorili sami bez profesionálnej pomoci

Referencie:

V novembri roku 2018 o nich písal článok Wave Magazín, ako o nádejných producentoch + dostali 20 minút priestoru v rádio šou Dance Exxtravaganza Europy 2 a ich hodinový set zdielalo na svojom YT kanále Active Melody.

Zdroje:

Vokály, sample, efekty a pod. čerpú z aplikácie Splice a zo stránok Audentity Records, Vandalism, Producer Loops. Samozrejme využívajú zvuky a efekty ktoré si vytvárajú alebo naživo nahrávajú (gitara)

VideoklipySOCIÁLNE SIETE


Booking kontakt

Label: Bryndák Records

Email: info@bryndakrecords.com
  • play_circle_filled

    01. Rise Up (Radio Version)

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play