fbpx
menu Domov

MARSAL VENTURA

[ESP]

Biografia


Marsal Ventura mal už spoločné vystúpenia s takými mudzinárodne uznávanými dídžejmi ako sú napríklad: David Guetta, Avicii, Hardwell, Steve Aoki, Showtek, Dimitri Vegas & Like Mike, Armin Van Buuren, Calvin Harris, Axwell & Ingrosso, Afrojack, Deorro, Steve Angello, Eric Prydz, Rehab či  Martin Garrix a mnohí ďalší.

Marsal Ventura vyniká svojimi hudobnými znalosťami a je zárukou nezabudnuteľných nocí v kluboch, v ktorých hráva. Počas svojej kariéry hral vo viac ako 500 kluboch a mnohokrát v tých najznámejších ako sú napríklad: Privilege Ibiza, Pacha Barcelona, ​​Pacha Salou, Pacha Sitges, Space Barcelona a Titos Mallorca.

Dostal tiež niekoľko príležitostí, aby účinkoval na niektorých z najlepších európskych festivalov: štyrikrát na festivale Electrobeach (najlepší festival vo Francúzsku) a trikrát na festivale Barcelona Beach (najlepší festival v Španielsku).

S viac ako 7 miliónmi poslucháčov na Spotify a viac ako 6 miliónmi zhliadnutí na Youtube vrátane všetkých jeho trackov, Marsal Ventura sa stal v Španielsku renomovaným DJ-om. Okrem toho je populárnou osobnosťou v rozhlasovom éteri a vysiela ako DJ v druhom najpočúvanejšom rádiu v Španielsku Flaix FM.

Ako producent je doslova hudobným architektom a jeho úžasné skladby dostávajú návštevníkov do varu. Spomeňme aspoň niekoľko takýchto trackov: Legend, Take my hand, Time to Love, Big Bang,  See the Light, Hot Diana, Some Love, Levantala alebo  Stay With Me.

Aby som to zhrnul, Marsal Ventura je dokonale veľký kaliber, výbušný s garanciou skvelej hudby. Vďaka svojej húževnatej práci sa stal jasnou zárukou kvality a vďaka tomuto záväzku sa ako DJ cíti viac motivovaný k neustálemu zlepšovaniu . Vďaka všetkým svojim skúsenostiam, sa Marsal Ventura stal konsolidovaným umelcom, ktorý pri každom svojom vystúpení žiari ešte jasnejšie.

Nedávno Marsal Ventura spojil svoj vlastný label Addicting s talianskym vydavateľstvom RNC Music, aby získal ešte väčší medinárodný ohlas. Jeho nový singel „Tekila“ bol celosvetovo vydaný 21. júna


SOCIÁLNE SIETE


Booking kontakt

Label: Bryndák Records

Email: info@bryndakrecords.com
  • play_circle_filled

    01. Rise Up (Radio Version)

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play