fbpx
menu Domov

AUDIOSONIK

[ITA]

Biografia


Daniele Asero tiež známy ako taliansky DJ Audiosonik sa zamiloval do tanečnej hudby v prvých rokoch nového milénia, na začiatku revolúcie na elektronickej scéne. Tento taliansky producent a DJ Audiosonik dokázal v tom čase uplatniť svoju lásku k hudbe a začal pracovať na svojich prvých produkciách!

V roku 2016 urobil cover verziu piesne od Sisqoa THONG SONG , ktorá bola licencovaná vo vydavateľstvách ako napríklad: Kontor Records a Armada Music, ale aj v ďalších vydavateľstvách v Európe, Japonsku, Austrálii, na Novom Zélande, v Kórei či Izraeli! Video prekročilo 2 milióny zhliadnutí a Radio Edit verzia na Spotify zaznamenala viac ako 2 000 000 prehratí a zároveň bola zaradená do niektorých z najväčších európskych playlistov skladieb !!

Neskôr v roku 2017 produkoval a vydal RICH GIRL “MISS CALIFORNIA” pre vydavateľstvo Warner Music Germany a mal dobrý ohlas v Európe !!

Singel „Chaka Cheke Choko“ bol odklonom do sveta latino hudby, v spolupráci s Albertom Rapettim, veľmi dobre známym talianskym producentom s množstvom miestnych hitov a o vokály sa postaral Leo Diaz.

Pieseň sa nedávno objavila v kolumbijskom rebríčku DJ a Club Chart, kde ju uviedli ako vyložený hit!


SOCIÁLNE SIETE


Booking kontakt

Label: Bryndák Records

Email: info@bryndakrecords.com
  • play_circle_filled

    01. Rise Up (Radio Version)

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play