fbpx
menu Domov

Anything

Alleko & Uri Farre

Skladba “Anything” s vokálnou stopou v štýle Big Room od producentov ALLEKO a URI FARRE je plná energie a veľmi dobre prenáša vibrácie. Ideálna do tanečných klubov.

URI FARRE – DJ, producent, remixér a rádio DJ z Barcelony (Španielsko). Účinkoval v kluboch ako Pacha IbizaSupernovaOpiumSpaceMalats de Festa … a na veľkých hudobných festivaloch ako Barcelonský Plážový Festival (BBF)Los Alamos Beach FestivalDaydreamXofarsFiestas de la Mercè spolu s Arminom Van BuurenomDimitri Vegasom, Like MikeomDavidom GuettomNicky RomeromMartin Garrixom a Lucianom. Viac ako 15 rokov skúseností s účasťou v spomínaných kluboch a najprestížnejších festivaloch s viac ako 50 000 účastníkmi. Jeho hudobná produkcia ukazuje jeho veľkú všestrannosť, skúsenosť s rôznymi štýlmi ako House, Tech House, EDM a Big Room. Jeho skladby znejú v najlepších rádiách v Španielsku. Uri Farre, bol nominovaný za rok 2019 za najlepšieho umelca EDM vo Vicious Music Awards (Latinsko americké ceny EDM).

ALLEKO Àngel Gallego, známejší pod menom ALLEKO, je producent, remixér a DJ z Barcelony (Španielsko). V 15 rokoch začal publikovať svoje remixy na hudobných fórach EDM. V súčasnosti jeho najnovšie produkcie znejú v najlepších rádiách a sú podporované v kluboch, ako je Pacha. Jeho skladby, v ktorých inštrumentálne melódie majú špeciálnu dôležitosť, a pokrývajú rôzne štýly ako Progressive HouseFuture House a Big Room.

  • play_circle_filled

    01. Rise Up (Radio Version)

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play